Kurumsal

2017 Yılında Kovansan Metal İşleme ve Makine Sanayi Ticaret Anonim Şirketi adıyla kurulan ve faaliyetlerine devam eden firmamız metallerin işlenmesi konusunda "en iyi" olmayı kendine amaç edinmiştir.

Türkiye'nin savunma sanayi sektörüne; mühimmat ara mamulü olan kovanların işlenmesi ve bu alanda faaliyet gösteren firmalarla çalışmakta olup, ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün kendisini yenileyip, yeni tür kovanların üretimi için gerekli tüm çalışmaları hızlandıran, bu doğrultuda kendisini geliştirmeyi amaçlamış, azim ve dürüstlükle yatırım yapan bir firmayız.

İlkeli, dürüst ve karşılıklı güvene dayalı, çağın gereklerini değişen ihtiyaçlar doğrultusunda yaparak teknolojiyi yakından takip edip, büyümenin en önemli normları arasında olduğunu kabul etmiştir. Kovansan Metal İşleme ve Makine Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kalite ve müşteri memnuniyeti prensibi ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek ve her gün daha ileriye taşımak için çalışmalarına devam etmektedir.

  • Kalite Politikamız

    Kalite Politikamız

    Kovansan Metal İşleme ve Makine Pazarlama Sanayi Ticaret A.Ş'nin misyonunu destekleyen kalite politikası;

  • Kalite Hedefleri

    Kalite Hedefleri

    Kurumsal gelişimin sürekli hale getirilmesinin bir mecburiyet olduğu düşüncesinden hareketle mevcut performansımızı olabildiğince ölçülebilir hale getirmeyi hedeflemekteyiz.